Apartamenty na malowniczym Żoliborzu

Apartamenty na malowniczym Żoliborzu

Apartamenty Przy Krasińskiego powstały z myślą o dostarczaniu mieszkańcom możliwości osiedlenia się w wyjątkowym i malowniczym miejscu, które będzie jednocześnie bardzo nowoczesne i niezbyt oddalone od najważniejszych arterii miasta. Zamierzenia te udało się spełnić w stu procentach, ponieważ już dziś każdy zainteresowany ma możliwość kupna wysokiej klasy mieszkania, w którym będzie czuł się wyjątkowo.

 

Twórcy inwestycji

Na początku należy wspomnieć o wyjątkowych firmach i osobach, które brały udział w realizacji inwestycji. Na pierwszym miejscu należy wymienić Panią dr. hab. Ewę Kuryłowicz, która wykonała projekt budynków. Osoba ta jest wykładowcą na wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Mimo to odnalazła czas, aby wykonać wyjątkowy projekt Apartamentów przy Krasińskiego.

Głównym inwestorem jest firma Atlas Estates. To doświadczony deweloper, który na swoim koncie ma inwestycje w wiele projektów zrealizowanych w Europie Środkowo – Wschodniej. Warto wspomnieć, że przedsiębiorstwo nie spoczywa na laurach i ciągle rozwija się, jednocześnie podejmując decyzję o realizacji kolejnych inwestycji i dostarczaniu wyjątkowych nieruchomości.

Lokalizacja i jej zalety

Inwestycja pod nazwą Apartamenty przy Krasińskiego znajduje się na warszawskim Żoliborzu u zbiegu ulic Krasińskiego i Przasnyskiej. Miejsce to zapewnia bardzo dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami miasta, a także z najważniejszymi szlakami komunikacyjnymi i centrami handlowymi. Mieszkając tu, na pewno odkryjesz wyjątkowość tego miejsca, gdyż wokoło znajduje się wiele parków i innych miejsc zieleni, z których można korzystać o dowolnej porze.

Wspominając o szlakach komunikacyjnych, nie sposób nie wziąć pod uwagę bardzo dobrego połączenia komunikacji miejskiej. W okolicy mamy aż 3 miejsca, gdzie możemy rozpocząć podróż w inne części miasta. Bardzo blisko jest również do centrów handlowych takich, jak Arkadia, czy Klif. Żoliborz to również wyjątkowy, warszawski klimat, który nie jest odczuwalny w innych miejscach.

Cechy apartamentów

Inwestycję tworzą dwa budynki o wysokości 6 i 9 pięter. Wewnątrz zaimplementowano aż 303 mieszkania, które mają powierzchnię od 28 do 125 m2. Wyposażenie mieszkań już na tym etapie jest bogate, ponieważ są to balkony, tarasy, czy różnej wielkości ogródki. W podziemiu są przestronne parkingi, które zajmują aż 2 poziomy, aby pomieścić samochody wszystkich mieszkańców.

Parter tworzy szereg lokali usługowych, których powierzchnia wynosi od 62,66m2 do nawet 205,88m, co w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją w terenie tworzy miejsce, którym powinien zainteresować się każdy przedsiębiorca. Elewacja została wykonana z najwyższym wyczuciem smaku, jest minimalistyczna, a uroku dodają jej wykończenia kamienne i ceramiczne. Plac wokół apartamentów tworzą tereny zielone, gdzie mogą przebywać także dzieci. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą na stronie www.przykrasinskiego.pl.

About Tomasz Sadowski