Poznaj dobry najlepszy antywirus AVG Ultimate

Ochrona poparta doświadczeniem

W AVG Ultimate zebraliśmy ponad 20 lat doświadczeń w ochronie przed niebezpieczeństwami online. Obserwujemy co dzieje się w cyberświecie i wiemy, że dobry antywirus to nie tylko skaner. Dlatego nasz Ultimate ma wiele przydatnych funkcji, których nie znajdziesz w wersjach darmowych.

Antywirus chroniący prywatność i bezpieczeństwo w sieci

Duży nacisk położyliśmy na ochronę twoich prywatnych danych, bo dobry antywirus musi dbać o dyskrecję. W AVG Ultimate jest sejf do przechowywania ważnych plików pod kluczem oraz zapora ogniowa – strażnik, pilnujący komputera przed włamaniem. Mamy też monitoring kamery i tego kto chce z niej skorzystać (może to zrobić tylko za twoją zgodą) oraz ochronę przed ransomware. To złośliwe oprogramowanie, które zaszyfruje wszystkie twoje pliki. Z dobrym antywirusem AVG Ultimate nie stracisz ich na zawsze, bo próby zmian na dysku są monitorowane. Ostrzeżemy cię na czas!

Wiemy jak bardzo kochasz surfowanie w Internecie i wymianę maili ze znajomymi. Również i tutaj stawiamy na ochronę na najwyższym poziomie. AVG Ultimate sprawdza wszystko co ściągasz na komputer: i w mailach, i ze stron www. Złośliwa zawartość jest blokowana. Podobnie jak linki prowadzące do fałszywych stron banków i innych instytucji. Możesz bezpiecznie klikać. Każdy twój krok w sieci i każda wiadomość spływająca na skrzynkę pozostaje pod ochroną dobrego antywirusa.

AVG Ultimate zapewnia przyśpieszoną prace komputera

AVG Ultimate to nie tylko bezpieczeństwo, ale też poprawa wydajności komputera. Wyposażyliśmy go w szereg funkcji, które przywrócą szybkość działania twojemu sprzętowi. Ma specjalne narzędzie do optymalizacji systemu i plików (defragmentator dysku) i funkcje pozwalające na bezpieczne usunięcie niepotrzebnych plików i programów (duplicate finder i disc cleaner).

Potrafi również wyłączyć nieużywane aplikacje (żeby nie zabierały pamięci) i przeprowadzić automatyczną konserwację komputera, gdy jest to konieczne. Specjalny tryb ekonomiczny ułatwia oszczędzanie baterii, by dało się dłużej pracować bez podłączania do gniazdka.

Najlepszy antywirus dla urządzeń mobilnych

Dobry antywirus chroni również inne twoje urządzenia. Wersja AVG Ultimate dla systemu Android to kilka ciekawych funkcji, dzięki którym „mobilki” będą bezpieczniejsze.

Gdy zgubisz telefon lub zostanie on skradziony, Ultimate ułatwi jego znalezienie. Anti-Theft to specjalna funkcja pozwalająca na monitorowanie lokalizacji GPS smartfona, a pułapka zdjęciowa powie ci kto próbuje złamać kod PIN, by dobrać się do twojego telefonu.

Z dobrym antywirusem zabezpieczysz również swoje pliki tworząc kopię zapasową i wprowadzając dodatkowe hasło do uruchamiania aplikacji, które chcesz ukryć przed ciekawskimi. Ultimate oczyści dysk z niepotrzebnych plików, poprawi wydajność telefonu i wybierze optymalny plan zasilnia, by nigdy nie brakło ci baterii. Poradzi sobie również z niechcianymi rozmówcami, blokując numery z którymi nie chcesz rozmawiać.

Tych wszystkich funkcji nie znajdziesz w darmowych wersjach. Wybierz AVG Ultimate by chronić się na 100%!

Sprawdź wszystkie niesamowite funkcje AVG Ultimate 

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.