Prawdziwie męski wieczór kawalerski w Warszawie

Prawdziwie męski wieczór kawalerski w Warszawie

“Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem…” – śpiewali Chłopcy z Placu Broni. Choć pewnie myśleli o czym innym, jednak słowa te idealnie oddają to, co dzieje się w niejednym męskim sercu kilka godzin przed wstąpieniem w związek małżeński. Lekarstwem na ten stan może być ciekawy wieczór kawalerski. W końcu nie ma nic lepszego niż świętowanie ostatnich chwil kawalerskiej wolności w męskim gronie sprawdzonych przyjaciół!

Ten dzień, w którym narzeczeni stają się małżeństwem, jest dla nich jednym z najważniejszych w ich życiu. Aby nacieszyć się jeszcze wolnością, Świadkowa wraz z koleżankami porywają przyszłą Pannę Młodą na wieczór panieński. Mężczyźni zaś organizują sobie wieczór kawalerski. Co można zrobić, by ten dzień był niezapomniany? Zapraszamy na przegląd dziesięciu oryginalnych pomysłów na ten wyjątkowy dzień lub dni.

Pomysł numer 1 – wyjazd do lasu

To rozwiązanie przeznaczone raczej dla miłośników survivalu. Wspólny, kilkudniowy wypad do lasu, ognisko, łowienie ryb oraz wieczorne imprezy, suto zakrapiane alkoholem. Nocleg oczywiście w namiocie lub pod chmurką. Tylko kto chciałby z takiego wypadu wracać do szarej rzeczywistości?

Idea numer dwa – paintball

Pozostając w leśnych klimatach proponujemy paintball. Czy w czasie dzieciństwa było coś bardziej ekscytującego, niż gonitwa po osiedlu i zabawa w wojnę? W te ostatnie dni wolności warto wrócić wspomnieniami do czasów dzieciństwa.

Symulator lotu – pomysł numer trzy

Który z chłopców nie chciał zostać pilotem w dzieciństwie? Dziś, dzięki nowoczesnym symulatorom każdy może poczuć się jak pilot samolotu pasażerskiego lub wielozadaniowego odrzutowca. Przygoda w symulatorze lotu cieszy się niemałym zainteresowaniem.

Po czwarte: Dzień na torze wyścigowym

Wyścigi samochodowe również są bliskie sercu każdego mężczyzny. W ten jedyny wieczór można wziąć udział w jeżdżeniu sportowymi samochodami na torze wyścigowym. To atrakcja dla miłośników adrenaliny i przy okazji świetny wstęp do dobrej imprezy.

Piąty pomysł – citybreak w egzotycznym miejscu

To pomysł przede wszystkim dla tych panów, którzy biorą ślub zimą. W ramach odprężenia, można zapakować się do samolotu i polecieć na weekend do Egiptu, Dubaju lub w inne miejsce, w którym jest ciepło i przyjemnie. Letnia impreza w środku zimy? To jest to!

Lot paralotnią – na szóstkę

Jeśli przyszły pan młody i jego ekipa nie mają lęku wysokości, warto wybrać się na lot paralotnią. To przeżycie, którego nie zapomni się do końca życia. Piękne widoki i wiatr we włosach (no, może bardziej w kasku) to doskonały wstęp do dalszej części wieczoru kawalerskiego.

Pomysł siódmy – Skok ze spadochronem

To coś dla miłośników mocnych wrażeń. Wylot samolotem na kilka tysięcy metrów i… hop w dół! Po kilkunastu lub kilkudziesięciu sekundach swobodnego spadku otwiera się spadochron i można bezpiecznie wylądować… najlepiej w jakimś pubie.

Szalona ósemka: Przygoda na torze kartingowym

Jeśli w ten wieczór chcecie poczuć się jak Robert Kubica, warto wybrać się na nowoczesny tor kartingowy. Można się tam bezpiecznie ścigać gokartami, rywalizując ze sobą. Kto ostatni, ten stawia kolejkę!

Wycieczka promem – pomysł dziewiąty

Dla tych, którzy chcą przeżyć nietypową przygodę, wycieczka promem jest interesującą propozycją. Najpierw nocna impreza na promie, potem cały dzień w Danii lub Szwecji. Można zabrać ze sobą rower czy motocykl – na pewno się przyda.

Dziesiąte: Kolacja w ciemnej restauracji

Jeśli nie lubisz patrzeć na to, co jesz, ta propozycja jest dla ciebie idealna. Siadasz za stołem w kompletnej ciemności i jesz (najwygodniej rękoma) przygotowane przez kucharza potrawy – niespodzianki. Tylko dlaczego w menu nie ma zup? Na to pytanie chyba każdy zna odpowiedź.

Wieczór kawalerski w Warszawie może być jedyny i niepowtarzalny. Z którymś z naszych pomysłów i Twój na pewno zapisze się złotymi zgłoskami na kartach Twojego życiorysu. Miłej zabawy i na zdrowie!

About Tomasz Sadowski