Tani parking w centrum Warszawy? Teraz to możliwe

Tani parking w centrum Warszawy? Teraz to możliwe

Jesteś zmotoryzowanym mieszkańcem Warszawy? Często bywasz w centrum miasta i za każdym razem spędzasz sporo czasu na poszukiwaniu miejsca parkingowego? Zapomnij o tym – skorzystaj z oferty firmy Interparking i zostaw samochód na parkingu Cedet.

 

Gdzie zaparkować w centrum Warszawy?

Zmorą każdego kierowcy jest znalezienie miejsca parkingowego. Szczególnie dużą trudność napotykają mieszkańcy dużych miast, np. Warszawy. Najczęściej parkingi w centrum Warszawy są po prostu drogie – nie każdy kierowca godzi się na oferowane stawki. Teraz masz tanią alternatywę, bo spółka Interparking Polska w samym sercu Warszawy zbudowała parking podziemny Cedet.

Gdzie znajduje się parking podziemny Cedet? Jest on położony w centrum Warszawy – wjazd jest zlokalizowany od ulicy Kruczej.

Nie wszystkie parkingi w centrum Warszawy są czynne przez całą dobę. W przypadku parkingu Cedet jest inaczej – zaparkujesz na nim niezależnie od dnia tygodnia, przez 24 godziny na dobę.

Ile i jak zapłacisz za miejsce parkingowe na parkingu Cedet?

Parkingi w centrum Warszawy wcale nie muszą być drogie, o czym przekonuje spółka Interparking Polska. Cennik opłat za parkowanie jest bardzo przejrzysty i korzystny. W tygodniu za miejsce postojowe zapłacisz 5 zł za godzinę, a w weekendy mniej, bo zaledwie 3 zł. Jeżeli pracujesz w centrum stolicy, będzie Ci się opłacać zakup miesięcznego abonamentu – w ten sposób sporo zaoszczędzisz. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej Cedet.parkujesz.pl.

Płatność za miejsce postojowe na parkingu Cedet odbywa się w kasie automatycznej. Płacić możesz zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Zaparkuj bezpiecznie – nie obawiaj się o swój pojazd

Jeżeli podróżujesz własnym autem, to z pewnością wiesz, że parkingi w centrum Warszawy nie zawsze są monitorowane. To spory kłopot zwłaszcza dla tych kierowców, którzy korzystają z nowych, ekskluzywnych pojazdów. Spółka Interparking Polska wychodzi naprzeciw potrzebom kierowców. Parking Cedet jest wyposażony w system kamer monitorujących. Dostęp do tego systemu ma zarówno ochrona budynku, jak i Krajowe Centrum Operacyjne.

Gdy zaparkujesz na parkingu Cedet, nie musisz obawiasz się o swój samochód. Uzyskasz również niezbędną pomoc techniczną lub wskazówki dotyczące topografii miasta.

About Tomasz Sadowski