Wieczór panieński w Escape Room

Wieczór panieński w Escape Room

Moda na urządzanie wieczorów panieńskich i kawalerskich przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tydzień lub dwa przed planowanym zamążpójściem przyjaciółki, na czele ze świadkową (drużbantką) przygotowują niespodziankę dla przyszłej Panny Młodej. Analogicznie sytuacja wygląda w przypadku Pana Młodego i wieczoru kawalerskiego. Wieczór panieński ma być symbolicznym zerwaniem ze stanem panieńskim. Jak zaplanować to wydarzenie, żeby Panna Młoda i reszta uczestników zapamiętała je na długo?

 

 

Odpowiednie przygotowanie

Na amerykańskich filmach panie w czasie wieczoru panieńskiego jeżdżą limuzyną od klubu do klubu. Jeśli jesteś najbliższą przyjaciółką Młodej i planujesz, że podczas trwania imprezy będziecie się przemieszczać, wynajęcie limuzyny z szoferem to świetny pomysł. Zwłaszcza gdy jest was więcej. Unikniecie w ten sposób rozstawiania się na czas podróży, a dobrze wyposażone wnętrze limuzyny (alkohole, przekąski, napoje) umili wam podróż.

Nietypowe zabawy

Panowie podczas wieczorów kawalerskich często wybierają nietypowe rozwiązania – wyjście na paintball, skok ze spadochronem lub inne ekstremalne sporty. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w tym stylu zorganizować również wieczór panieński. Fajnym pomysłem jest zabawa w Escape Room w Warszawie. To dość nowy rodzaj spędzania wolnego czasu, zyskuje jednak coraz bardziej na popularności. Escape Room to zabawa przeniesiona ze świata wirtualnego do realnego. Gruba osób (przeważnie od 2 do 5) zostaje zamknięta w pokoju, z którego nie ma wyjścia. Nie jest to jednak zwykły pokój – Escape Room jest stylizowany i może być np.: wnętrzem muzeum, pokojem, w którym dokonana została zbrodnia, ciemną piwnicą czy rycerską komnatą. W pokoju znajdują się szyfry i zagadki, które trzeba rozwiązać aby móc wydostać się na zewnątrz. Zabawa ograniczona jest czasowo – przeważnie jedna rozgrywka trwa 60 minut. Jeśli po tym czasie nie uda się wydostać z pokoju, drzwi otwierają się automatycznie. Rozgrywka w Escape Room jest bardzo ekscytująca, dlatego jeśli Panna Młoda lubi nowe wyzwania, to ta zabawa bardzo jej się spodoba.

Tańce do białego rana

Jeśli uda Wam się wyjść z Escape Room możecie udać się “w miasto”. Osoba odpowiedzialna za przebieg imprezy powinna wcześniej zarezerwować stolik albo loże w ulubionym klubie Panny Młodej. W amerykańskich filmach Panna Młoda zawsze wyróżnia się na tle swoich koleżanek. Warto zadbać o typowe gadżety – doczepiany welon, świecące rogi i inne. Oczywiście poziom kiczowatych dodatków dostosowujemy do temperamentu Młodej. Zależy nam przecież żeby dobrze zapamiętała tę noc. Tańce do białego rana, zabawy i spędzenie czasu z przyjaciółkami sprawią, że Młoda poczuje się wyjątkowo i żal będzie jej opuszczać panieński stan.

Planując wieczór panieński warto jest wybrać takie opcje, które najbardziej będą pasowały Pannie Młodej. Jeżeli nie należy do bardzo imprezowych osób, zamiast zabierać ją do hałaśliwego klubu można zorganizować kameralną imprezę połączoną np.: z wieczorem gier planszowych. Jeśli Młoda lubi nowe wyzwania i sytuacje rozgrywka w Escape Room jako jedna z atrakcji wieczoru, na pewno przypadnie jej do gustu. Grunt to dobrze poznać preferencje Młodej.

Jeśli chcesz zorganizować niezapomniany wieczór panieński w Escape Room skontaktuj się z nami:

Room Escape Warszawa
ul. Śniadeckich 1/15,
00-655 Warszawa Śródmieście
METRO POLITECHNIKA

https://roomescape.pl/
+48 503 966 012
biuro@roomescape.pl

About Tomasz Sadowski