Wiosenny serwis rowerowy

Wiosenny serwis rowerowy

Śnieg już stopniał, a temperatura miło idzie ku górze. Czas obudzić naszego dwukołowca ze snu zimowego, albo gdy eksploatowaliście rower całą zimę przyprowadzić go do najlepszego Warszawskiego serwisu rowerowego na Saskiej Kępie.

 

Główną różnicą między „wiosennym serwisem rowerowym”, a każdym innym „serwisem rowerowym” – jest szczególnie dokładne umycie roweru.
W tym przypadku chodzi o pozbycie się soli, która pozostawiona niszczy wszystko co metalowe, aluminiowe a także (choć w mniejszym stopniu) karbonowe w rowerze. W naszym serwisie rowerowym dokładne mycie po zimie to podstawa. Potem skupiamy się na odtłuszczeniu wszystkich ruchomych części i przesmarowaniu ich najlepszymi preparatami do pielęgnacji roweru .Po wyczyszczeniu i nasmarowaniu roweru (gdy nic więcej nie wymaga naprawy) zostaje nam tylko dopompować powietrze w oponach i można ruszać ma wiosenne wyprawy rowerowe.

Jak serwisujemy rowery w serwisie rowerowym Dehnel Sport?

Ponad 20 letnia praktyka serwisowa nauczyła nas jak ważna jest rozmowa z klientem, dlatego też przed przyjęciem roweru do serwisu robimy dokładny wywiad z jego właścicielem. Bo kto, jak nie on, podczas miłej pogawędki  pochwali się nam gdzie i w jakich warunkach jeździł, ile kilometrów zrobił, co działało dobrze, a z czym miał kłopoty podczas jazdy. Często wychodzą sprawy własnych prób serwisowania roweru lub jego modyfikacji, stosowanie niewłaściwych smarów itp. Otwarci jesteśmy również na specjalne prośby, uwagi i inne wymagania naszych klientów, co skrupulatnie odnotowane zostaje w karcie przyjęcia roweru do serwisu.
Jak więc widzicie, każdy serwis jest indywidualny. Często też podczas samego już serwisu wychodzą inne usterki w rowerze i potrzeby wymiany podzespołów, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i na bieżąco się konsultujemy.

Źródło: Serwis rowerowy Dehnel Sport

About Tomasz Sadowski