Wypożyczalnie samochodów w Warszawie, których ofertę warto sprawdzić?

Możliwość wypożyczenia samochodu to bardzo pożyteczna usługa. Warto z niej skorzystać w sytuacji, gdy nasze prywatne auto ulegnie awarii lub gdy podróżujemy do jakiegoś miasta innym środkiem transportu, a na miejscu musimy często się przemieszczać. Z wypożyczonych samochodów niejednokrotnie korzysta się na wakacjach. Jak wygląda zatem sytuacja na rynku wypożyczalni aut w Warszawie?

 

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie

Warszawa jak wiadomo jest stolicą Polski, a więc miastem, do którego przyjeżdża codziennie wiele osób z różnych stron kraju oraz z zagranicy. Bardzo często podróżni przybywają do Warszawy takimi środkami transportu jak samolot lub pociąg, dlatego też możliwość wypożyczenia samochodu na miejscu jest tak ważna. Planując pobyt w stolicy, warto zorientować się wcześniej, z jakich wypożyczalni samochodów warto skorzystać.

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie warta uwagi to wypozyczalnia-aut24.pl. Ta firma bardzo dużą uwagę przykłada do obsługi klienta na najwyższym poziomie. Ponadto bardzo ważna jest dla jej pracowników niezawodność, uczciwość oraz bogate doświadczenie. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Z usług Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio można korzystać przez 24 godziny na dobę, w dodatku nie obowiązuje tu limit kilometrów. Chcąc wypożyczyć samochód na dłużej niż 6 dni możemy liczyć na atrakcyjne rabaty.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

To druga wypożyczalnia aut w Warszawie, na którą warto zwrócić uwagę. W jej ofercie znajdziemy zarówno samochody osobowe, dostawcze, jak i motocykle. Co ciekawe, wśród usług dodatkowych oferuje ona kompleksową mechanikę pojazdową oraz wulkanizację. Wszystkie samochody dostępne w tej wypożyczalni są komfortowo wyposażone, w tym posiadają klimatyzację. Z usług Wypożyczalni samochodów Warszawa mogą korzystać osoby prywatne oraz firmy. Ciekawą opcją jest również możliwość wynajęcia pojazdu razem z kierowcą lub transport samochodu w wybrane przez nas miejsce.

Comfortrent

Ta wypożyczalnia samochodów ma w swojej ofercie możliwość wynajmu długoterminowego, a więc nawet na okres dłuższy niż 24 miesiące. Najczęściej z możliwości tej korzystają firmy, które w ten sposób zapewniają sobie flotę. Cena tej usługi jest indywidualnie ustalana z klientem. Ponadto w ofercie firmy Comfortrent znajdziemy także wynajem średnioterminowy (12 miesięcy, 30 dni). Istotny jest fakt, iż wynajmowane samochody mają zapewniony serwis techniczny, a więc naprawy oraz przeglądy okresowe, które wykonywane są w Autoryzowanych Stacjach Obsługi w całym kraju.

Ogólnopolska wypożyczalnia samochodów Car Net Polska

Firma Car Net to sieć wypożyczalni samochodów, która obejmuje w tej chwili aż 31 miast w całej Polsce, w tym rzecz jasna również w Warszawie. Warto zauważyć, ze najstarszy model należący do floty Car Net ma 2 lata. Oferta tej firmy obejmuje 1700 samochodów osobowych oraz 500 aut dostawczych. Wśród nich można znaleźć takie marki jak Lexus, Audi, Mercedes, BMW, czy Kia, Nissan lub Ford.