Zakochaj się w Warszawie!

Marzysz o komfortowym mieszkaniu bądź domku jednorodzinnym, zlokalizowanym w samym sercu Polski? W takim razie poznaj inwestycje Avore i Willanovia.

 

Warszawa, będąca stolicą kraju, to miasta cieszące się ogromną popularnością i zainteresowaniem ze strony mieszkańców całej Polski. Nie ma chyba osoby, która choć raz nie brałaby pod uwagę możliwości przeprowadzenia się do stolicy kraju. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż to właśnie Warszawa posiada ogromny potencjał, umożliwiający prowadzenie komfortowego i wygodnego życia. Niemniej jednak warto zauważyć, iż podstawą takowego jest mieszkanie dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Gdzie takowe znaleźć? Najlepszy rozwiązaniem będzie wybór jednego z dwóch, wciąż dostępnych projektów, a mianowicie Avore i Willanovia.

Avore

Cenisz sobie wysoki komfort, a jednocześnie pragniesz, aby twoje mieszkanie było swego rodzaju azylem zlokalizowanym w miejscu kameralnym i naprawdę wyjątkowym? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą inwestycji Avore, która umożliwia zakup lokalu o podwyższonym standardzie. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Niemniej jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że Avore stanowi swego rodzaju połączenie wspomnianego, wysokiego standardu z funkcjonalnym charakterem i cieszącą oko architekturą budynku. W praktyce budynek złożony jest z 6 pięter mieszczących 78 mieszkań, które posiadają od 34 do 88 m2. Znajdziemy tu zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2- i 3-pokojowe wyposażone w balkon, taras bądź loggię. Ponadto w podziemiach Avore umieszczono 2-kondygnacyjny garaż obfitujący w 80 miejsc postojowych, a na poziomie parteru 2 lokale usługowe.

Willanovia

Zdecydowana większość osób kocha naturę i otoczenie zieleni. Niestety, nierzadko – z powodu sytuacji zawodowej czy też osobistej – nie możemy pozwolić sobie na porzucenie miasta i zakup domu zlokalizowanego w otoczeniu lasów. Z myślą o potrzebach osób pragnących zamieszkać właśnie w pobliżu zielonych terenów, powstało wyjątkowe i niezwykle klimatyczne osiedle 67 domów. Willanovia – bo o nim mowa – mieści się na tyłach Parku Natolińskiego, nieopodal ulicy Pałacowej, a tym samym w sąsiedztwie terenów leśnych. Znajdziemy tu wygodne, przestronne domy o średniej wielkości 170 m2, które z powodzeniem zaspokoją potrzeby zarówno singli, jak i rodzin wielodzietnych. Warto dodać, że wszystkie budynki charakteryzują się wysokim standardem gwarantującym komfortowe warunki mieszkaniowe.

Więcej informacji na temat obu, opisanych inwestycji znajdziesz na: www.mota-engil-re.eu.