1 sierpnia, godzina 17.00 = Stajemy na BACZNOŚĆ!

1 sierpnia, godzina 17.00 = Stajemy na BACZNOŚĆ!

Słoiki! Przypominam zapominalskim, niezorientowanym i młodym wykształconym co olewają historię, bo patrzą w przyszłość i nie wiedzą w jaki sposób się po ludzku zachować.

powstanie-warszawskie-rocznica

Będąc we środę 1 sierpnia w Warszawie równo o godzinie 17.00 postępujemy w następujący sposób:

a. Będąc w stanie spieszonym stajemy na baczność, gęba zamknięta, wzrok refleksyjny, dłonie na szwach spodni i tak stoimy dopóki syreny nie zamilkną

b. Będąc w stanie zmotoryzowanym, w sensie jadąc Słoikowozem, się zatrzymujemy, wyłączamy muzę, załączamy awaryjne i łapa na klakson, dopóki   się nie skończy podniosła chwila.

 

I uprasza się o głębszą refleksję nad faktem, że przyszło nam żyć w mieście z tak bohaterską przeszłością.

Tomasz Sadowski Content Marketing Expert

 

 

 

About Tomasz Sadowski

  • Adam

    Brawo autor. Tak trzymać! Prosimy o częstsze wpisy 🙂

  • Cham z Lbn

    Damn! Co to za strona? Mam wrażenie, że wypowidają się tu tylko zakompleksione pseudo warszawiaczki, które jeszcze niedawno mieszkały gdzieś na zadupiu, a dziś plują na innych z mniejszych miejscowości. Farbowańcy z kompleksem wyższości. To samo tyczy się rodowitych warszawiaków, którzy się tu wypowiadają i myślą, że są pępkiem Polski (co najwyżej obsraną dupą). Co my wam niby kurwa zawdzięczamy…? Rzecz jasna, nic… Leje na waszą elokwencję, ąę itp. bo słoma wam z butów wystaje i nie dorastacie do pięt nie jednemu chłopu ze wsi. Jak byliście burakami tak jesteście i będziecie. Z całym szacunkiem dla pozostałych, normalnych mieszkańców Wa-wy, bo są tam jeszcze tacy.