Skąd przyjeżdżają Słoiki?

Skąd przyjeżdżają Słoiki?

Według badań przeprowadzonych przez portal mojapolis.pl mazowieckie pozostaje najbardziej atrakcyjnym miejscem migracji Polaków.

 

W roku 2012 największa w Polsce fala migracji płynęła z województwa lubelskiego do mazowieckiego, pojawiło 4 600 nowych Mazowszan z lubelskiego.

Mazowsze  jest najczęściej obieranym kierunkiem migracji z całej Polski. W 2012 r. województwo wzbogaciło się łącznie 0 21 300 nowych mieszkańców.

 

 

 

skad przyjezdzaja sloiki

About Tomasz Sadowski

  • filipek112

    A warszawiaki to buraki i megalomanie. Myslisz warszawski buraku że jesteś lepszy od kogoś z małej miejscowosci to się mylisz. Warszawskie buraki to egoistyczne świnie i chamy bez kultury, które nie pomagają. Ja pochodzę ze wsi mieszkałem i pracowałem jakieś 5 lat w Warszawie. Spotkałem się z takimi warszawskimi chamami bez kultury że głowa boli. Warszawski burak również ubliża i jest zawistny. Miałem konflikt w pracy z takimi 2 warszawiakami i jak ich kiedys spotkam to będzie ostry wpierdol. Nazywanie mieszkańców mniejszej miejscowości słoikami zalatuje tu dyskriminacją ze względu na pochodzenie. Ja teraz mieszkam i pracuję w USA i tu ludzie są o wiele inni i życzliwsi. Teraz USA to mój dom i pierdole was warszawskie buraki bez kultury. Z takim amerykaninem o wiele lepiej się rozmawia niż z warszawskim burakiem. Taki przeciętny amerykanin jest otwarty na pomoc i o wiele bardziej życzliwszy.

  • jajko