Słoiki w Pikanterii!! 13 września! Godzina 20.00! Wstęp wyłącznie ze słoikiem!

 

W piątek! 13-go września! O godzinie 20.00!

W restauracji PIKANTERIA na warszawskiej Saskiej Kępie!

WIELKA IMPREZA SŁOIKÓW!

WSTĘP TYLKO ZE SŁOJEM PRZETWORÓW NA WYMIANĘ!

BAR PRAWIE, ŻE OPEN, BO WSZYSTKO ZA PIĄTAKA!

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!!!

I UWAGA KONKURRRRS! NA SŁOIKOWYM FEJSBUKU!

DO WYGRANIA 10 SŁOJÓW NAJLEPSZEJ JAKOŚCI SMALCU DO WYGRANIA NA FEJSIE I DO ODBIORU NA IMPREZIE. 

SLOIKI_PIKANTERIA

About Tomasz Sadowski

 • Kasia

  To wspaniała wiadomość! Tyle słoików na raz w jednym miejscu! I wiadomo gdzie i kiedy! Jednorazowo będzie się można pozbyć większej ilości, zamiast pojedyńczo ich likwidować! 🙂

  • Piotrek

   Matke wszystkich bomb sieknac do srodka bedziemy mieli od razu slatke z burakow;)) Z Kepy jestem i kazda dziure w plocie tam znam, moi S.P. kumple sie w grobach przewracaja-ćwoki baluja na Walecznych. Nawet nie wiedzą gdzie są! A jak tam chamy sie czuja po zweryfikowaniu konkursu na neon? A? Nawet tam musieliscie kantowac, chlopki? Z wiochy moze wyjdziecie, ale ona z was nigdy, chyba, ze se liffting ryjow porobicie;)) Pewnego dnia koniunktura sie zmieni i zostaniecie z kredycikami do splacenia, po rozwodach i ze swoimi dwoma pokoikami na zaszczanym Lewandowie, ktory nawet sie na oplotki Warszawy nie kwalifikuje;))) Oj bukiety, bukiety… I tak rodzi sie pozniej miejski lumpenproletariat. NIGDY to nie bedzie wasze miasto. Dziadkowie wasi, ktorzy przyjechali do Stolicy, odbudowac ja, pokochali ja, osiedlili sie tu i mam do nich wielki szacunek. A do was-zadnego….

 • mstw

  Szanowny Panie Sadowski. Jeżeli przyjechał Pan do Warszawy i żyje Pan w niej, proszę zacząć się asymilować, a nie tworzyć na siłę “mniejszości… Proszę zakończyć negatywnej kampanii wizerunkowej miasta stołecznego Warszawy.